Drzwi

Nowoczesne drzwi stanowią wizytówkę każdej przestrzeni – biura, mieszkania czy domu. Drzwi zewnętrzne pełnią kluczową rolę w kwestii energooszczędności całego budynku, stanowiąc istotny element stolarki otworowej. Natomiast drzwi wewnętrzne odgrywają istotną rolę w ergonomii użytkowania przestrzeni.
W ofercie Eko-Okna NDL znajdziesz szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, wykonanych z różnych materiałów, w tym również z PVC. Nasze produkty wyróżniają się ponadprzeciętnymi parametrami użytkowymi, doskonałą izolacją termiczną i akustyczną oraz wytrzymałością na działanie szkodliwych czynników, co przekłada się na wszechstronne korzyści dla użytkowników.
Bogata paleta kolorów, różnorodny design oraz szeroki wybór okuć pozwalają dostosować nasze drzwi do każdego zastosowania, spełniając jednocześnie estetyczne i funkcjonalne oczekiwania.

Drzwi PVC

Drzwi PVC to doskonałe rozwiązanie, które łączy wyjątkowy stosunek jakości do ceny. Stanowią one idealny wybór tam, gdzie oszczędności są istotne, ale nie chcemy rezygnować z wysokiej jakości. Wszystkie zalety, jakie oferuje stolarka okienna z tworzywa sztucznego, są również dostępne w przypadku drzwi PVC. Oznacza to, że za rozsądną cenę możesz cieszyć się doskonałą izolacją cieplną, wysoką wytrzymałością oraz szerokim spektrum możliwości estetycznych.
W naszej ofercie Eko-Okna NDL znajdziesz propozycje o różnorodnej estetyce, obejmujące zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wzornictwo. Dzięki temu możesz dostosować drzwi PVC do swoich preferencji i stylu wnętrza.

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe to doskonałe rozwiązanie dla klientów poszukujących opcji zapewniających zarówno dobre parametry cieplne, wytrzymałość, jak i szerokie możliwości aranżacyjne. Charakteryzujące się wyjątkowym designem drzwi produkowane przez Eko-Okna NDL oferują bogaty wybór opcji dostosowanych do różnych gustów i potrzeb.
Możesz wykorzystać drzwi aluminiowe w swoim domu jako efektywną i ekologiczną formę ochrony domowników, a także w miejscach, gdzie kluczową rolę odgrywa ochrona przed zagrożeniami związanymi z ogniem. Nasze drzwi aluminiowe zapewniają wszechstronność i wysoką jakość, aby spełnić różnorodne wymagania naszych klientów.

Drzwi stalowe

Drzwi stalowe to idealne rozwiązanie dla klientów o najwyższych wymaganiach, którzy precyzyjnie określają swoje potrzeby. Wybierając drzwi stalowe, inwestuje się w niezwykle wytrzymałe konstrukcje, charakteryzujące się dużą odpornością na czynniki biologiczne (po odpowiednim zabezpieczeniu). To rozwiązanie, które znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno w budynkach mieszkalnych, lokalach różnego rodzaju, jak i przestrzeniach przemysłowych.

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla domu, jak i biura. Łączą w sobie wszystkie pożądane cechy, które oczekuje się od drzwi w otoczeniu. Są to produkty charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi, skutecznie chroniące przed hałasem i utratą ciepła. Drzwi drewniane mogą pełnić rolę skutecznej bariery przeciw intruzom i zabezpieczać przed działaniem wiatru.
Materiały użyte do produkcji oraz proces wytwarzania gwarantują minimalny wpływ na środowisko, a drzwi drewniane są biodegradowalne. Ponadto, używane lakiery są przyjazne dla środowiska, co pozwala na zminimalizowanie negatywnego wpływu na naszą planetę.

Wewnętrzne drzwi stalowe

Wewnętrzne drzwi stalowe zaskakują swoją wszechstronnością. Ich design pozwala na idealne dopasowanie do każdego wnętrza, zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego, bez względu na to, czy znajdują się w domu czy w przestrzeni publicznej.
Dzięki wytrzymałej konstrukcji ze stali, można być pewnym, że te drzwi sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ich wszechstronność pozwala również na tworzenie nietypowych rozwiązań otwierania, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Akcesoria do drzwi

Nasze akcesoria są nie tylko ozdobą, ale także nadają drzwiom dodatkowe funkcjonalności, jednocześnie podkreślając styl budynku.