Bramy

Bramy to istotny element wyposażenia każdego budynku, muszą łączyć w sobie wysokie parametry użytkowe oraz estetykę. Są one często głównym zabezpieczeniem przed utratą ciepła, dlatego ważne jest, aby były nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie. W ofercie Eko-Okna NDL najdziesz szeroki wybór niezawodnych produktów, które zapewnią trwałość, estetykę oraz kompatybilność z nowoczesnymi systemami automatyzacji.

PRODUKTY

BRAMY INFINITI
BRAMY ROLOWANE
KRATY ROLOWANE

Bramy INFINITI to wszechstronne rozwiązanie dla każdego, gwarantujące bezpieczeństwo i niezawodność na lata. Wybierając bramy INFINITI, zyskujesz nie tylko estetyczne, ale także doskonale izolujące garażowe drzwi, które łatwo dopasujesz do charakteru swojej architektury. Dostępne bogate opcje wyposażenia zapewniają wygodę użytkowania i pozwalają dostosować bramę do własnych preferencji, niezależnie od wybranego systemu automatyzacji.

Bramy rolowane to trwałe, ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia zaoszczędzenie miejsca na Twoim podjeździe i w garażu. Doskonale sprawdzają się także w pomieszczeniach z niskim nadprożem. Konstrukcja bramy rolowanej jest zbliżona do rolety adaptacyjnej: pancerz to profil aluminiowy wypełniony pianką poliuretanową, zwijający się na rurze nawojowej. Dzięki temu nie trzeba martwić się o głębokość pomieszczenia, tak jak w przypadku bram segmentowych.

Krata rolowana, w odróżnieniu od innych rodzajów zabezpieczeń, nie zakrywa całkowicie wystawienia i umożliwia wentylację pomieszczeń.